in

heybedar yenilenirken…

Kıymetli yazar ve okurlarımız,

Bu gönderinin altına tüm sorularınızı ve eleştirilerinizi bırakabilirsiniz. Güncelleme devam ettiği ve Sofra da artık farklı bir isimle kullanıma açılacağı için sizlerle olan iletişimimizi buradan sürdürmemiz hem sizler için hem de bizler için daha yararlı olacaktır. Karşılaştığınız teknik sorunları ve tüm geri bildirimlerinizi bu metnin altına bırakabilirsiniz.

Not 1 : yeni geçmiş olduğumuz sunucu henüz test aşamasında olduğu için metinlerinizin bir yedeğini kendinizde tutmanızı öneririz.

Not 2: masa yazarların metinlerini birbirleri ile paylaşmasını sağlayan bir araç olup ana yayın ekranımız olan heybedar.com’un önizleme modudur. Burada yayınlanan metinlerin ana ekranda yayınlanıp yayınlanmayacağına editör karar vermekte ancak sizler diğer yazarların dikkatini metninize çekerek, eserinizin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum editör ve yazı işleri tarafından dikkate alınacaktır.

Not 3: Çok fazla güncelleme yapıldı, çok fazla değişiklik var haliyle bunları toparlayıp izah etmek şu an için zor ancak şahit olduğunuz gibi heybedar günden güne daha ferah ve faydalı bir oluşuma dönüşüyor. Aylar oldu ancak sonuna geldik, son birkaç ufak değişiklik dışında Heybedar hazır sayılır artık.

Not 4: Son olarak buraya dostlarınızı davet edebilirsiniz, bir de unutmadan tekrar söylemiş olayım her ne kadar henüz birbirinizi tanımıyor olsanız da lütfen diğer yazarların içeriklerine yorum yapmaktan çekinmeyin.

Değerlendirme

Yorum

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

ÇARESİZİM

Susaklarla Yıkananlar